پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت در صورت بروز این مشکلات در سردخانه چه کاری باید انجام دهم؟

گواهی
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
در صورت بروز این مشکلات در سردخانه چه کاری باید انجام دهم؟

سیستم تبرید در اتاق سردخانه سیستمی است که از انرژی خارجی برای انتقال گرما از یک ماده (یا محیط) با دمای کمتر به ماده (یا محیط) با دمای بالاتر استفاده می کند.در فرآیند واقعی عملیات، اغلب با شرایط اضطراری مختلفی مواجه می شویم.در این زمان باید در خطر باشیم و با تجربه خود اقدامات درمانی صحیح و موثری انجام دهیم تا از تلفات غیر ضروری جلوگیری کنیم.

در عملکرد عادی سیستم تبرید اتاق سردخانه، در صورت قطع ناگهانی برق، شیر تامین مایع در سیستم باید فوراً بسته شود و تامین مایع به اواپراتور باید فوراً متوقف شود تا از خرابی "ضربه مایع" جلوگیری شود. پس از بازیابی منبع تغذیه، کمپرسور دوباره راه اندازی می شود..سپس شیرهای مکش و تخلیه کمپرسور را سریع ببندید.

پس از اینکه سیستم تبرید اتاق سردخانه برق را بازیابی کرد، می توانید ابتدا شیر تامین مایع را بسته نگه دارید و کمپرسور را طبق روال عادی راه اندازی کنید.هنگامی که فشار تبخیر به مقدار معینی کاهش می یابد (کمی کمتر از فشار تبخیر در شرایط عملیاتی معمولی)، می توانید منبع را دوباره باز کنید.شیر مایع عملکرد عادی سیستم تبرید اتاق سردخانه کوچک را بازیابی می کند.

news-CBFI-img

هنگامی که سیستم تبرید سردخانه های کوچک و متوسط ​​در حالت عادی کار می کند، اگر به دلایلی ناگهان آب خنک کننده قطع شود، ابتدا باید برق موتور کمپرسور قطع شود و کمپرسور کار کند. باید متوقف شود.به منظور جلوگیری از خرابی خنک کننده بخار مبرد در حالت دمای بالا و فشار بالا و باعث بروز حوادث ترکیدگی لوله ها یا شیرهای سیستم می شود.سپس شیر تامین مایع، دریچه های مکش و خروجی کمپرسور را ببندید و سپس تجهیزات مختلف را طبق روال خاموش کردن عادی خاموش کنید.

پس از بازگرداندن آب خنک کننده در سیستم تبرید سردخانه های کوچک و متوسط، می توانید ابتدا شیر تامین مایع را بسته نگه دارید، کمپرسور را طبق روال عادی راه اندازی کنید و منتظر بمانید تا فشار تبخیر به پایین بیاید. مقدار معینی (کمی کمتر از فشار تبخیر در شرایط عملیاتی معمولی)، شیر تامین مایع را می توان دوباره باز کرد تا عملکرد عادی سیستم تبرید اتاق سردخانه بازیابی شود.اما اگر شیر اطمینان کندانسور سیستم تبرید به دلیل قطع آب فعال شده باشد، قبل از اینکه سیستم تبرید سردخانه بازسازی شود، شیر اطمینان باید یک بار تحت فشار تست شود تا اطمینان حاصل شود که حساسیت آسیب نمی بیند

در عملکرد عادی سیستم تبرید سردخانه کوچک و متوسط، چنانچه آتش سوزی در سردخانه یا ساختمان مجاور، ایمنی سیستم را به خطر بیندازد، ابتدا باید برق را قطع و سیستم را قطع کرد. با توجه به اقدامات اضطراری قطع برق ناگهانی.در عین حال به ادارات مربوطه گزارش دهید و در اطفای حریق کمک کنید.

پس از برداشتن اعلام حریق، می توان با بازگرداندن منبع تغذیه پس از قطع ناگهانی برق، طبق روش مدیریت با آن برخورد کرد و عملکرد عادی سیستم تبرید اتاق سردخانه را بازیابی کرد.

مشکلات ذکر شده در بالا تنها بخش کوچکی از سیستم تبرید اتاق سردخانه است که در عملیات با آن مواجه شده است.ممکن است موقعیت های بیشتری در عملیات واقعی وجود داشته باشد.اینکه آیا پردازش خاموشی اضطراری انجام شود یا پردازش خاموشی عادی، باید با توجه به موقعیت خاص تعیین شود.

میخانه زمان : 2022-03-11 15:04:50 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

تماس با شخص: Mr. Henry Lin

تلفن: 86-180 2621 9032

فکس: 86-20-39199299

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)