پیام فرستادن
خانه

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD نمایه شرکت

نمایه شرکت

Guangzhou Icesource Co., Ltd. (علامت تجاری CBFI)، پیشگام در صنعت تجهیزات تبرید و یخ سازی در مقیاس بزرگ، یک کارخانه بزرگ یخ و ارائه دهنده خدمات راه حل مهندسی ذخیره سازی سرد، یک شرکت نوآورانه و کارآفرین با فناوری پیشرفته است که یکپارچه می شود. تحقیق، طراحی، ساخت، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات یخ سازی خوراکی در مقیاس بزرگ، تجهیزات یخ سازی صنعتی در مقیاس بزرگ، یخ ساز تجاری پیشرفته، سیستم کامل یخ سازی و پروژه سردخانه های کوچک و بزرگ.محصولات اصلی انواع مختلف دستگاه یخ سازی (دستگاه یخ ساز بلوک خنک کننده مستقیم، دستگاه یخ بلوک، دستگاه یخ لوله، دستگاه یخ مکعبی، دستگاه یخ پوسته، دستگاه یخ بشقاب، دستگاه یخ خالص و کارخانه یخ کاملاً خودکار) است.محصولات به طور گسترده ای در مواد غذایی، ماهیگیری، خرده فروشی، میوه ها و سبزیجات، محصولات آبزی، مواد شیمیایی، پزشکی، ساخت و ساز، مواد معدنی و سایر زمینه ها برای خنک سازی، ذخیره سازی و نگهداری استفاده می شود.

چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD نمایه شرکت 0

 

معرفی شرکت CBFI

چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD نمایه شرکت 1

 

گواهینامه ها

چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD نمایه شرکت 2

 

افتخار سازمانی

چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD نمایه شرکت 3

 

شرکای ما

چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD نمایه شرکت 4

 

فرآیند بسته بندی

چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD نمایه شرکت 5

 

چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD نمایه شرکت 6

 

کارخانه ما

 

بخش مدیریت کیفیت CBFI

 

بخش مدیریت کیفیت CBFI یک روش کنترل مهم برای کیفیت پردازش است.مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات بازرسی دستگاه های کنترل حرفه ای، می تواند داده های مرجع دقیق را برای انتخاب مناسب ترین مواد و لوازم جانبی ارائه دهد، که به طور موثر کیفیت قطعات را کنترل می کند.علاوه بر این، اطلاعات دیجیتالی را برای مهندسان و کنترل کننده کیفیت برای تعیین امکان سنجی قطعات یدکی پس از پردازش فراهم می کند.

 

این پردازش کاری کنترل کیفیت است.

 

انتخاب تامین کننده با کیفیت ثابتپس از خرید مواد اولیه، در صورت اثبات خوب بودن آن، در طی آزمایش، این ماتریال های واجد شرایط را که وارد انبار می شوند ترتیب می دهیم.

 

هنگامی که دستگاه تعمیر را تمام کرد و در شرایط کار آزمایش قرار گرفت.هر کارگر مسئول تجهیزات خود خواهد بود.آنها تاریخ و نتایج آزمایش واقعیت را ارائه می دهند. پس از اثبات تاریخ آزمایش مطابق با استاندارد تحویل است.سپس بخش مدیریت کیفیت CBFI به این تجهیزات اجازه می دهد که به بخش بسته بندی رفته و منتظر تمیز کردن و بسته بندی باشند.

 

قبل از تحویل، بخش مدیریت کیفیت CBFI باید تمام علائم و شرایط بسته بندی را بررسی کند.اگر ثابت شود مطابق با استاندارد صادرات و نیاز مشتری است.سپس آنها اجازه خواهند داد که این تجهیزات وارد منطقه محصول نهایی شوند.

 

البته دپارتمان مدیریت کیفیت CBFI این حق را دارد که برای هر مرحله تولید تست نمونه انجام دهد تا از کیفیت محصول اطمینان حاصل کند.

 

CBFI به معنای مزایای مشتری از Icesource است.ما از کیفیت محصول مراقبت خواهیم کرد.

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

2001.10

بنیانگذار یانگ هونگبو و ژانگ شائوزی آزمایشگاه تحقیقاتی تبرید ویستا را راه اندازی کردند و مفهوم حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست را مطرح کردند.کارگر شرکت همراه با شرکت BUCO در آلمان و دارای تبادل فنی، اولین پروژه حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست ماشین یخ را در چین آغاز کرد، این به معنای توسعه تکنولوژیکی دستگاه بشقاب یخ بزرگ است.

 

2002.2

آزمایشگاه تحقیقاتی تبرید ویستا مدل آزمایشی مبدل حرارتی صفحه ای را از شرکت BUCO آلمان معرفی کرد.

 

2002.4

اولین دستگاه تست دستگاه بشقاب یخ به پایان رسید، شروع به انجام آزمایش انتقال حرارت فایل مایع اسکرول دیوار تخت کرد.

 

2002.11

با توجه به داده‌های آزمایشی، شرکت ماشین مدل را اصلاح و اصلاح می‌کند، خنک‌کننده چند حلقه و گرمای تک حلقه را برای جمع‌آوری آزمایش یخ اتخاذ می‌کند.ما آزمایش جمع آوری یخ را 1000 بار بدون توقف دستگاه انجام دادیم.

 

2003.3

اولین دستگاه بشقاب یخ 10 تن در روز HYH1 در چین وارد جهان شد.به منظور تشکر از حمایت خانواده، دستگاه به نام همسر یانگ هونگبو - هائویان فنگ - نامگذاری شد.در همان سال آن دستگاه برای تست عملکرد به مرکز معاینه فنی کشور ارسال شد.طبق استاندارد ملی، این دستگاه هنگام تولید 1 تن یخ 55 کیلووات هزینه دارد.این شرکت در همان سال برای ثبت اختراع اقدام کرد و در سال 2006 گواهینامه اختراع را دریافت کرد. این نشان دهنده بلوغ فناوری انتقال حرارت فیلم مایع اسکرول دیوار تخت و چند حلقه و گرمای تک حلقه ای برای جمع آوری یخ.

 

2004.8

بنیانگذاران Yang Hongbo و Zhang shaozhi شرکت تجهیزات الکترومکانیکی گوانگژو ویستا را راه اندازی کردند و تولید و فروش دستگاه یخ را آغاز کردند. محصولات اصلی دستگاه یخ پوسته، دستگاه بشقاب یخ و دستگاه بلوک یخ بود.این شرکت از طریق تحقیقات عمیق فناوری انتقال حرارت مایع اسکرول دیوار مسطح و گرمای چند حلقه و تک حلقه برای جمع آوری کاربرد فناوری یخ، تحقیقات آزمایشی دستگاه یخ خوراکی بزرگ و واحد آب خنک کننده با دمای پایین را آغاز کرد.

 

2005.6

آزمایش اولین دستگاه مکعب یخ خوراکی بزرگ 3 تن در روز CV3000 (همچنین اولین دستگاه مکعب یخ بزرگ eible در جهان) با موفقیت انجام شد و آن دستگاه برای تست عملکرد به مرکز معاینه فنی کشور ارسال شد.طبق استاندارد ملی، مصرف برق آن دستگاه در هنگام تولید 1 تن یخ 82 کیلووات است، در مقایسه با یخ‌ساز خوراکی کوچک که 1 تن یخ هزینه می‌کند، 160 کیلووات هزینه می‌کند، 51.2% در مصرف برق صرفه‌جویی می‌کند. سیستم گردش آب نوع بسته را اتخاذ کرد. در هنگام تولید 1 تن یخ 12 تن برج خنک کننده صرفه جویی می کند.اولین دستگاه به شرکت معروف گوانگژو - شرکت غذای چای گیاهی گوانگژو هوانگ ژنگونگ فروخته شد. در همان سال خط تولید دستگاه مکعب یخ خوراکی بزرگ راه اندازی شد.

 

2006.4

آزمایش اولین واحد خنک‌کننده آب با دمای بسیار پایین-VDS10 در چین موفقیت‌آمیز بود، از فناوری انبساط تبخیر مستقیم و خنک‌کننده چند حلقه و گرمای تک حلقه برای جمع‌آوری فناوری یخ استفاده کرد.همچنین 0.5 درجه سانتی گراد آب خنک کننده با دمای پایین تری ارائه می کرد.از آنجا که این شرکت هر فرآیند کاری را به شدت کنترل می کند، ابتدا به اصل کیفیت، مطابق با مفهوم تحقیق و توسعه فن آوری حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست پایبند است.شرکت سرمایه گذاری هنگ کنگ که در استاندارد تجهیزات بسیار سخت گیر است - کارخانه نان یانگژو شرکت نان هنگ کنگ جیادون اولین مشتری شد، این مجموعه آب خنک کننده با دمای پایین را مشخص کرد که وارد یک حفاظت انرژی با کارآمد بالا و زمان حفاظت از محیط زیست می شود.در همان سال، این شرکت خط تولید ماشین یخ بلوک بزرگ (تبرید فول فریون) را راه اندازی کرد.

 

2007.10

Guangzhou Vista Refrigeration Equipment Co.,LTD.شعبه پانیو راه اندازی شد.در همان سال شرکت برای ثبت اختراع دستگاه مکعب یخ بزرگ اقدام کرد و در اکتبر 2009 گواهینامه اختراع را دریافت کرد.این شرکت همچنین تحقیق و توسعه دستگاه لوله یخ بزرگ را آغاز کرد.

 

2008.2

این شرکت تامین کننده المپیک شد و به ورزشکاران 24 میدان مسابقه یخ خوراکی داد.

 

2008.5

اولین دستگاه یخ لوله 5 تن در روز با موفقیت توسعه یافت و برای تست عملکرد به مرکز ملی بازرسی فنی (گوانگژو) ارسال شد.طبق استاندارد ملی، مصرف برق آن دستگاه 81.3 کیلووات در هنگام تولید 1 تن یخ است.

 

2009.

این شرکت به بزرگترین تامین کننده کارخانه یخ در سراسر هر استان در چین تبدیل شده است، از آنجایی که شرکت ما از مشتریانی که محصولات را می خرند باید QS را بگذرانند، در عین حال از تجهیزات تاسیسات تصفیه آب RO برای تامین آب و اطمینان از بهداشتی بودن یخ استفاده می کند. به منظور رعایت استانداردهای بهداشتی ملیبه این ترتیب، میدان یخ بهداشتی در چین را به سمت توسعه پیش می برد.

 

2009.

اولین دستگاه لوله یخ 20 تن در روز ساخته شد.در همین حال، این شرکت انواع ماشین های مختلف ما را با قطر یخ در 16 میلی متر، 22 میلی متر، 28 میلی متر و 35 میلی متر توسعه داد.این سری دستگاه های لوله یخ را غنی کرد.منبع حرارت کم فشار ویژه برای فناوری ریزش یخ به تدریج بالغ می شود و از بازگشت مایع به کمپرسور جلوگیری می کند که یخ خاموش می شود، که عملکرد موثر طولانی مدت دستگاه یخ را تضمین می کند.

 

2010.3

به منظور انعکاس حرفه ای بودن Guangzhou Vista Electromechanical Equipment Co., LTD, Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD تغییر نام داد. در همین حال، Icesource (مالزی) Co.LTD تأسیس شد، پایه گذاری شعبه خارج از کشور را آغاز کرد و سیستم را تأسیس کرد. فروش، ذخیره سازی اتصالات، تشخیص کمپرسور و خدمات پس از فروش 360 درجه.

 

2010.5

این شرکت به برگزارکننده نمایشگاه جهانی شانگهای دستگاه مکعب یخ بزرگ Eidlbe CV5000 را ارائه می دهد.

 

2010.8

اولین دستگاه یخ کیسه ای آب بدون نمک با موفقیت تست شد و برای تست عملکرد به مرکز ملی بازرسی فنی (گوانگجو) ارسال شد.طبق استاندارد ملی، این دستگاه هنگام تولید 1 تن یخ 73.2 کیلووات هزینه دارد.این نوع دستگاه می تواند یخ کیسه ای ادیلبه تولید کند.

 

2010.8

این شرکت آزمایشگاه تحقیقات تبرید تحصیلات تکمیلی را با دانشگاه جنوب چین تأسیس کرد و این آزمایشگاه مبتنی بر آزمایش و تمرین دانشجویان اصلی سردخانه دانشگاه جنوب چین بود.

 

2011.3

اولین دستگاه بلوک یخ تمام اتوماتیک که از اواپراتور پانل آلومینیومی با راندمان بالا استفاده کرد با موفقیت آزمایش شد و برای تست عملکرد به مرکز ملی بازرسی فنی (گوانگژو) ارسال شد.طبق استاندارد ملی، این دستگاه هنگام تولید 1 تن یخ 65.7 کیلووات هزینه دارد.این نوع دستگاه می تواند یخ بلوک edilbe تولید کند.

 

2012.8

اولین خط تولید 100 تن در روز جهان با وزن 100 کیلوگرم دستگاه بلوک یخ بزرگ که فریون R507a را به عنوان مبرد پذیرفته بود در Tawau، مالزی با موفقیت آزمایش شد.فریون به عنوان جایگزین آمونیاک عنوان کرد که مبرد با موفقیت در دستگاه بلوک بزرگ اعمال شده است.این امر محیط کارخانه یخ را بهبود می بخشد (سیستم آمونیاک هنگام کار آمونیاک خارج می کند، بنابراین گاز تحریک کننده زیادی در محل کار وجود خواهد داشت)، که مستقیماً به ذهن معجزه آسای ما آسیب می رساند) و از آسیب رساندن به افراد و افراد در هنگام کار با آمونیاک جلوگیری می کند. نشت می کند.

 

2013.4

دومین خط تولید 60 تن در روز دنیا با وزن بلوک یخ 50 کیلوگرمی خط تولید دستگاه بلوک یخ بزرگ که فریون R507a را به عنوان مبرد پذیرفته بود با موفقیت در Tawau، مالزی آزمایش شد.

 

2015

CBFI به عنوان "شرکت با فناوری پیشرفته" ملی رتبه بندی شد و گواهی محصول با فناوری پیشرفته گوانگدونگ را دریافت کرد.

 

2016

CBFI "سازمان تحقیق و توسعه سازمانی گوانگژو" نام گرفت.

 

2017

"مرکز تحقیقات فناوری مهندسی تجهیزات یخ گوانگدونگ" فهرست شد.

 

2018

CBFI به عنوان "شرکت برجسته در استان گوانگدونگ" نامگذاری شد.CBFI به عنوان "500 شرکت برتر توانمندی نوآورانه گوانگدونگ" انتخاب شد و تنها شرکت در صنعت تجهیزات یخ سازی است.CBFI گواهینامه "سیستم مدیریت مالکیت معنوی" را گذرانده است.CBFI توسط نمایشگاه بین المللی شیلات چین (گوانگژو) به عنوان "محبوب ترین تامین کننده لجستیک زنجیره سرد" انتخاب شد.

 

2019

CBFI بررسی صلاحیت سازمان ملل را گذراند و تامین کننده ثبت شده بازار جهانی سازمان ملل متحد شد، شماره ثبت 601126 است، به عنوان "بهترین شرکت کارفرما در استان گوانگدونگ" رتبه بندی شد و با غول کمپرسور بین المللی Bitzer به همکاری استراتژیک رسید.CBFI توسط نمایشگاه بین المللی شیلات چین (گوانگژو) به عنوان "محبوب ترین تامین کننده لجستیک زنجیره سرد" انتخاب شد.

 

2020

CBFI به عنوان "واحد نایب رئیس انجمن زنجیره سرد گوانگدونگ" انتخاب شد.

 

2021.11

گواهینامه دستورالعمل MD و گواهینامه دستورالعمل PED را دریافت کرده و محصولات و تجهیزات می توانند به راحتی و بدون مانع وارد بازار اتحادیه اروپا شوند.

 

2021.12

گواهینامه دستورالعمل MD و گواهینامه دستورالعمل PED را دریافت کرده و محصولات و تجهیزات می توانند به راحتی و بدون مانع وارد بازار اتحادیه اروپا شوند.

 

2021

گواهینامه صلاحیت تجهیزات ویژه "تولید خطوط لوله مخازن تحت فشار" و "نصب خط لوله صنعتی (GC2)" گواهینامه صلاحیت تجهیزات ویژه را گذرانده است.در میان بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات ماشین یخ در چین، Bingquan یکی از معدود شرکت هایی است که دارای دو گواهینامه فوق است.

 

2021

دریافت "گواهی سطح توانایی سازمانی تعمیر و نگهداری و نصب تجهیزات چین"؛این تجسم کیفیت جامعی مانند توانایی مدیریت و سطح فنی شرکت های نگهداری و نصب تجهیزات برودتی است.

 

2021

برای چهار سال متوالی "گواهی تامین کننده تجهیزات همکاری استراتژیک BITZER" را دریافت کرد و تنها تامین کننده تجهیزات همکاری استراتژیک در چین است.

 

2022.11

گواهینامه صلاحیت شرکت های کوچک و متوسط ​​"تخصصی، خاص و جدید" را در استان گوانگدونگ دریافت کردم و به پیشگام شرکت های کوچک و متوسط ​​در کشورم و ستون فقرات شرکت های کوچک و متوسط ​​با کیفیت بالا تبدیل شده است.

 

2022.12

اخذ "گواهی ارزیابی سیستم مدیریت یکپارچه سازی اطلاعات و صنعتی سازی"

 

هر سال
CBFI عضو انجمن بین المللی یخ بسته بندی شده شوید.عضو و تامین کننده طلایی اتحادیه یخ بسته بندی شده اروپا.عضو انجمن یخ بسته بندی شده استرالیا.

 

با پایبندی به فلسفه کسب و کار "دستیابی به مشتریان، ایجاد ارزش"، این شرکت متعهد به بهبود عملکرد محصول بوده، در تحقیق و توسعه محصول جدید سرمایه گذاری کرده است و همیشه به تضمین کیفیت محصول پایبند بوده و در تلاش برای ایجاد CBFI به یک چاه بوده است. - نام تجاری شناخته شده در صنعت تجهیزات یخ سازی جهانی.

 

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : CBFI

تعداد کارمندان : 101~300 people

فروش سالانه : $180 Million-US$300 Million

سال تاسیس : 2004

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

Product Range: Ice Machine & Cold Room

Location: Guangdong,China(Mainland)

BRANCH OFFICE: Philippines, Malaysia

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها