پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت در هنگام تعمیر و نگهداری ماشین های بزرگ یخ با چه اشکالاتی مواجه می شویم؟

گواهی
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
در هنگام تعمیر و نگهداری ماشین های بزرگ یخ با چه اشکالاتی مواجه می شویم؟

دستگاه های یخ بزرگ در حین نگهداری با مشکلات زیادی در رابطه با تغییرات دما روبرو می شوند.مشکلات چیست و چگونه با آنها کنار بیایید.بگذارید بفهمیم:

1. دمای تبخیر دستگاه بلوک یخ بزرگ:

دمای تبخیر تأثیر زیادی بر بازده تبرید دارد.وقتی 1 درجه کاهش می یابد ، باید 4 درصد قدرت را افزایش دهد تا همان ظرفیت خنک کننده را تولید کند.بنابراین ، هنگامی که شرایط اجازه می دهد ، افزایش مناسب درجه حرارت تبخیر برای بهبود کارایی خنک کننده کولر مفید است.

دمای تبخیر کولرهای خانگی به طور کلی 5 تا 10 درجه کمتر از دمای خروجی هوا کولر است.در حالت عادی ، دمای تبخیر 5-12 درجه و دمای خروجی 10-20 درجه است.

کاهش کورکورانه دمای تبخیر می تواند اختلاف دما را خنک کند ، اما ظرفیت خنک کننده کمپرسور کاهش می یابد ، بنابراین سرعت خنک کننده لزوماً سریع نیست.علاوه بر این ، هرچه دمای تبخیر پایین تر باشد ، ضریب تبرید کمتر است ، اما بار افزایش می یابد ، زمان کار افزایش می یابد و مصرف برق افزایش می یابد.

2. دمای خروجی بیش از حد بالا است

دلایل اصلی دمای بیش از حد بالای اگزوز موارد زیر است: دمای هوای برگشتی بالا ، ظرفیت گرمایش زیاد موتور ، نسبت فشرده سازی بالا ، فشار چگالش زیاد ، شاخص آدیاباتیک مبرد و انتخاب نامناسب مبرد.

 

3. اعتصاب مایع

(1) به منظور اطمینان از عملکرد ایمن کمپرسور و جلوگیری از وقوع چکش مایع ، دمای مکش باید بیشتر از دمای تبخیر باشد ، یعنی درجه خاصی از حرارت فوق العاده داشته باشد.

(2) از دمای زیاد یا خیلی پایین خودداری کنید.اگر دمای مکش بیش از حد بالا باشد ، یعنی گرم شدن بیش از حد زیاد باشد ، که باعث افزایش دمای تخلیه کمپرسور می شود.اگر دمای مکش بیش از حد پایین باشد ، به این معنی است که مبرد در اواپراتور به طور کامل تبخیر نشده است ، که نه تنها بازده تبادل حرارتی اواپراتور را کاهش می دهد ، بلکه مکش بخار مرطوب نیز باعث ایجاد چکش مایع کمپرسور می شود.دمای مکش در شرایط عادی باید 5 ~ 10 بیشتر از دمای تبخیر باشد.

news-CBFI-img

4. دمای پایین مکش:

(1بار مبرد بیش از حد زیاد است که بخشی از حجم را در کندانسور اشغال می کند و فشار چگالش را افزایش می دهد و بر این اساس مایع وارد کننده اواپراتور افزایش می یابد.مایع موجود در اواپراتور نمی تواند به طور کامل بخار شود ، به طوری که گاز مکش شده توسط کمپرسور حاوی قطرات مایع است.به این ترتیب ، دمای مجرای هوای برگشتی کاهش می یابد ، اما دمای تبخیر تغییر نمی کند زیرا فشار کاهش نمی یابد و درجه حرارت فوق العاده کاهش می یابد.حتی اگر شیر انبساط بسته باشد ، پیشرفت قابل توجهی مشاهده نمی شود.

(2). باز شدن شیر انبساط بسیار بزرگ است.از آنجا که عنصر سنجش دما به طور ضعیفی متصل شده است ، منطقه تماس با لوله برگشت کوچک است ، یا عنصر حسگر دما با مواد عایق پیچیده نشده است و موقعیت پیچاندن آن اشتباه است و غیره ، دمای اندازه گیری شده توسط عنصر سنجش دما نادرست است. و نزدیک به دمای محیط ، باعث عملکرد شیر انبساط می شود.درجه باز شدن افزایش می یابد و در نتیجه میزان مایع اضافی افزایش می یابد.

5. دمای مکش بالا:

(1). شارژ مبرد در سیستم ناکافی است ، یا دریچه انبساط بسیار کوچک است ، در نتیجه گردش مبرد در سیستم ناکافی است ، مبرد کمتری وارد اواپراتور می شود ، دمای زیاد و دمای مکش بالا.به

(2فیلتر دریچه انبساط مسدود شده است ، منبع مایع در اواپراتور کافی نیست ، مقدار مایع مبرد کاهش می یابد و بخشی از اواپراتور توسط بخار بیش از حد گرم اشغال می شود ، بنابراین دمای مکش افزایش می یابد.به

(3دمای مکش به دلایل دیگر ، مانند عایق ضعیف لوله هوای برگشتی یا طولانی بودن لوله ، که می تواند باعث بالا رفتن دمای مکش شود ، بسیار زیاد است.در شرایط عادی ، سرسیلندر کمپرسور باید نیم سرد و نیم گرم باشد.

6. دمای خروجی بسیار پایین است

فشار خروجی بسیار کم است.اگرچه این پدیده در سمت فشار بالا ظاهر می شود ، اما دلیل آن بیشتر در قسمت فشار پایین است.دلایل آن عبارتند از:

(1شیر انبساط توسط یخ یا کثیف مسدود شده و فیلتر مسدود شده است و غیره ، که ناگزیر فشار مکش و تخلیه را کاهش می دهد.شارژ مبرد کافی نیست ؛

(2). سوراخ سوپاپ انبساط مسدود شده ، منبع مایع کاهش یافته یا حتی متوقف می شود و فشار مکش و خروجی در این زمان کاهش می یابد.

میخانه زمان : 2021-09-27 16:20:57 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

تماس با شخص: Mr. Henry Lin

تلفن: 86-180 2621 9032

فکس: 86-20-39199299

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)