پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت لوله یخ ساز - آنچه را که در واقع به آن نیاز دارید درک کنید

گواهی
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
لوله یخ ساز - آنچه را که در واقع به آن نیاز دارید درک کنید

یخ شکل جامد آب است ، یک تعریف بسیار ساده در انگلیسی است.چگونه آن را درست کنیم؟در مدرسه به روش بسیار ساده آموزش داده می شد.فقط مطمئن شوید که آب در دمای زیر صفر نگه داشته شود تا به صورت جامد به نام یخ درآید.بله ، مرحله هنگام آزمایش در آزمایشگاه مدرسه یا راحتی خانه بسیار ساده است.اما در دنیای واقعی به همین سادگی که به نظر می رسد نیست.اگرچه فرآیند یکسان است اما تنها تفاوت در اینجا مقدار یخی است که باید به طور منظم تولید شود و این زمانی است کهیخ لوله درست کنیدر وارد تصویر می شود.

 

جهان یک مرحله پیچیده است که دارای طعم های مختلف و حقیقت مختلف آب و هوا و پوشش گیاهی و انواع سرزمین است.برخی از نقاط جهان وجود دارد که آنقدر زیاد است که مردم اقامت در آن قسمت از دنیا بسیار خوشحال می شوند که آب و هوای گرم و سرزمینی برای تغییر داشته باشند.و سپس جایی مانند آفریقا وجود دارد حتی یک قطره آب مانند برکت خداوند متعال است و اگر به آنها گفته شود که مقداری آب یخ یا یخ سرد خواهند داشت ، هیچ محدودیتی برای خوشبختی آنها وجود ندارد.

 

دشوار است باور کنیم که چندی پیش (حدود یک قرن یا بیشتر) یخ کالایی نادر بود و دستیابی به آن در بعضی از نقاط جهان سخت بود. یخ ساز لوله ای عبارتی بود که هنوز چیزی از آن شنیده نشده و تنها گزینه برای افرادی که در کشورهای گرم زندگی می کنند خرید یخ از شرکت های ارائه دهنده خدمات و پرداخت هزینه هنگفتی بود.

 

سپس اوضاع در قرن بیستم تغییر کرد.به قول معروف"نیاز مادر همه اختراعات است. "نیاز به یخ بیشتر و بیشتر احساس می شد و این زمانی بود که مفهوم یخچال با اختراع یخچال شروع شد و مردم شروع به حفظ مواد غذایی و میوه های خود کردند و وابستگی به یخ برای نگهداری مواد غذایی کمتر شد.سپس در اوایل دهه 1960 ، بشر یک گام فراتر رفت و دستگاه های یخ سازی خودکار مانند یخ سازهای لوله ای را اختراع کرد.اکنون یخ سازی در واقع یک بازی کودکانه است.

 

یخ سازهای لوله ای یا یخ سازهای تجاری با یخ سازهای خانگی ساده متفاوت هستند.این اساساً بر روی مفهوم اساسی تأمین مداوم آب از یک شیر آب و برق به مدار تغذیه فریزر کار می کند.تأمین مداوم برق و آب در فریزر ، تأمین ثابت یخ از دستگاه را تضمین می کند.

 

این مفهوم اساسی است که کل عملکرد در اطراف آن کار می کند. لوله یخ سازبهترین و ایمن ترین روش برای تولید تکه های عظیم یخ در مدت زمان کمتر است. یخ ساز لوله ایبا تولید یخ از یخچال مستقیم از طریق انتقال گرما می تواند با موفقیت این کار را انجام دهد.به صورت دسته ای عمل می کند و هر بیست دقیقه یخ تخلیه می کند.به عنوان مثال ، می تواند در هر چرخه حدود 278 کیلوگرم قطعه یخ ایجاد کند که در حدود بیست دقیقه تکمیل می شود.این بدان معناست که در کمتر از نیم ساعت می توانید حدود 278 کیلوگرم یخ داشته باشید.

 

نام یخ لوله از روشی است که در آن یخ ساخته می شود.این ماده از یخ زدگی آبی که از لوله خارج می شود ساخته می شود.یخ لوله توسط شرکتهایی که سفید کننده های نوری ، رنگهای غذایی ، غذاهای دریایی ، بستنی و غیره تولید می کنند استفاده می شود بنابراین تقاضا برای یخ ساز لوله ایs به طور مداوم در مدار داخلی و بین المللی وجود دارد.به ویژه با تبدیل شدن بازار جهانی به جهان و افزایش مداوم تقاضا و سطح بالای واردات و صادرات محصولات لبنی و سبزیجات و کالاهای سریع مصرف کننده ، تقاضای یخ لوله به طور قابل توجهی از چند دهه گذشته افزایش یافته است.قیمت یخ ساز لوله ایاز پایین 1000 دلار شروع می شود و تا حدود 50،000 دلار می رسد.این قیمت به دلیل عوامل مختلف متفاوت است مانند نسخه پیشرفته نسخه کاملاً اتوماتیک با ویژگی های بیشتر در داخل یخ ساز لوله ای.

 

چگونگی تصمیم گیری در مورد بهترین یخ ساز به شما به هدفی که می خواهید بخرید یا مالک آن باشید بستگی دارد یخ ساز لوله ای.اگر این مورد برای استفاده شخصی یا خانگی است ، می توانید طیف متوسطی را دنبال کنید یخ ساز لوله ای.نیاز شما به یخ روزانه برای وعده غذایی روزانه یا نوشیدنی روزانه شما کافی است.

 

اگر هدف از خرید a یخ ساز لوله ای تجاری است و شما قصد دارید از آن برای تجارت مانند رستوران ، فست فود یا بار یا هر مکانی که روزانه مقدار زیادی یخ مصرف می شود استفاده کنید ، بنابراین به دستگاه یخ لوله ای با قدرت بالا یا پیشرفته نیاز خواهید داشت .

 

قبل از نتیجه گیری در مورد استفاده از یخ ، شما همچنین باید در مورد نوع یخی که می خواهید تولید کنید تصمیم بگیرید.وقتی نیاز ساعت یخ لوله باشد نمی توانید یخ پوسته پوسته یا یخ ناگت یا یخ مکعبی تولید کنید.برای تولید یخ لوله ای مطمئناً به a یخ ساز لوله ای.

 

بنابراین اگر برای استفاده شخصی باشد ، نوع یخ خیلی مهم نیست مگر اینکه تمام خانواده در داشتن یک نوع یخ خاص باشند.اما وقتی نوبت به استفاده تجاری می رسد ، باید بدانید که به چه مشتریانی خدمت می کنید و چه نوع و اندازه یخی را ترجیح می دهند داشته باشند.بنابراین ، بسته به اولویت و انتخاب آنها ، شما باید یخ ساز خود را خریداری کنید ، خواه یک یخ ساز باشد یخ ساز لوله ای یا یخ ساز پوسته پوسته یا برای آن موضوع ، هر نوع یخ ساز دیگری.

 

حکم نهایی؛

 

بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد یخ ساز اطمینان حاصل کنید که در مورد نوع مصرف ، کاربرد (شخصی و یا تجاری) و نوع یخ تحقیق صحیح انجام دهید.هنگامی که به کل این عوامل فکر شد ، می توان تصمیم گرفت که آیا شما می خواهید برای یک رده بالا یا یک دامنه متوسط ​​یا یک رده پایین تصمیم بگیرید یخ ساز لوله ای.خرید محدوده کم هیچ فایده ای ندارد یخ ساز لوله ای هنگامی که میزان مصرف روزانه یخ پیش بینی شده بیشتر از میزان مصرف شما است یخ ساز لوله ایقادر به پاسخگویی به تقاضا نخواهد بود.به طور مشابه ، هیچ استفاده ای از خرید گران قیمت وجود ندارد یخ ساز لوله ای اگر میزان مصرف روزانه یا تقاضای شما در سمت پایین باشد ، میزان عرضه شما بیش از حد انتظار یخ لوله خواهد بود.

میخانه زمان : 2021-05-30 21:19:15 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

تماس با شخص: Mr. Henry Lin

تلفن: 86-180 2621 9032

فکس: 86-20-39199299

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)