پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت شرایط داخلی و خارجی لجستیک زنجیره سرد

گواهی
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
شرایط داخلی و خارجی لجستیک زنجیره سرد

تدارکات سردخانه زنجیره سرد بر ایمنی و عرضه مواد غذایی تأثیر می گذارد

لجستیک زنجیره سرد یکی از پشتیبانی های مهم حمل و نقل و ایمنی مواد غذایی است.لجستیک زنجیره سرد غذا به طور کلی به یک پروژه سیستماتیک اشاره دارد که در آن مواد غذایی همیشه در یک محیط با دمای پایین تجویز شده از تولید، پردازش، ذخیره سازی، حمل و نقل، توزیع، خرده فروشی تا قبل از مصرف قرار می گیرند تا از کیفیت غذا، کاهش تلفات و کاهش تلفات اطمینان حاصل شود. جلوگیری از آلودگیدامنه آن شامل محصولات کشاورزی اولیه (میوه ها، سبزیجات، گوشت، مرغ، تخم مرغ، محصولات آبزی)، غذاهای فرآوری شده (غذاهای منجمد سریع، مرغ، گوشت، آبزیان و سایر غذاهای پخته بسته بندی شده، بستنی و لبنیات، فست فود خام است. مواد)، کالاهای خاص، و غیره.

لجستیک زنجیره سرد کل زنجیره صنایع غذایی را طی می کند و به عنوان پلی برای اتصال موثر گره های مختلف در صنایع غذایی عمل می کند.شروع در پایگاه های پرورش یا کاشت بالادست، انبارهای سردخانه (سردخانه)، پایگاه های تولید و فرآوری، شرکت های تولید و فرآوری مواد غذایی منجمد و یخچال دار و غیره.در سراسر میانی صنایع غذایی، انبارهای یخچالی، بازارهای عمده فروشی مبدا و بازارهای عمده فروشی، مراکز توزیع و غیره. واسطه ها و تامین کنندگان و غیره.ارتباط بازارهای کشاورزان، سوپرمارکت ها، خرده فروشان، رستوران ها، خانوارها و غیره در پایین دست صنایع غذایی.

زنجیره سرد ارتباط تنگاتنگی با صنایع غذایی دارد.از دیدگاه مشتریان لجستیک زنجیره سرد می توان آن را بر اساس نوع هرمی به هفت لایه تقسیم کرد.مشتریان بالای برج، داروهای دارای ارزش افزوده بالا، زنجیره های غذا و کالاهای مصرفی با حرکت سریع هستند و تدارکات زنجیره سرد عمدتاً از برون سپاری استفاده می کند.وسط محصولات صنعتی، محصولات لبنی فرآوری شده، و برنج و رشته فرنگی سریع منجمد است که رقابتی ترین بازار برای تدارکات زنجیره سرد است.;سپس گوشت مرغ و آبزیان از نوع غذایی است و لایه پایین میوه و سبزیجات، محصولات کشاورزی است و شکل اصلی حمل و نقل به وسایل نقلیه اجتماعی بستگی دارد.

انبار سرد زنجیره ای سرد تأثیر عمیقی بر توسعه کشاورزی و صنایع غذایی دارد و برای تضمین ایمنی مواد غذایی و کیفیت مواد غذایی بسیار حیاتی است.

برای مدت طولانی، محصولات کشاورزی تازه چین با یک سری مشکلات جدی مانند سیستم لجستیک زنجیره سرد ناقص، هزینه بالا، راندمان پایین و تلفات زیاد مواجه بوده است.

طبق داده های تحقیقاتی زنجیره تامین آسیا تونگ شینگ، چین سالانه بیش از 1 میلیارد تن مواد غذایی فاسد شدنی مصرف می کند که بیش از 50 درصد آن به حمل و نقل زنجیره سرد نیاز دارد.با این حال، نرخ گردش زنجیره سرد جامع فعلی تنها 19٪ است، در حالی که جریان زنجیره سرد در اروپا و ایالات متحده می تواند به بیش از 95٪ برسد.ضرر سالانه میوه ها و سبزیجات به تنهایی می تواند به بیش از 100 میلیارد یوان برسد.

چین یومینگ، دبیرکل کمیته لجستیک زنجیره سرد فدراسیون لجستیک و خرید چین، گفت که تحت انگیزه المپیک 2008 پکن، چین واقعاً توسعه سریع لجستیک زنجیره غذایی سرد را آغاز کرده است.در این دوره، ظرفیت سردخانه چین و تعداد کامیون های یخچال دار به طور جهشی افزایش یافت، اما به دلیل بدهی های تاریخی طولانی مدت، مشکلات زیادی همچنان آشکار بود.انبارهای سردخانه دولتی، بدنه اصلی صنعت تبرید چین، زودتر ساخته شده اند و بیشتر آنها بیش از 15 سال است که مورد استفاده قرار گرفته اند.با توجه به شرایط آن زمان، استانداردهای طراحی مهندسی سردخانه پایین بود، کیفیت تجهیزات مشکلات زیادی داشت و درجه اتوماسیون پایین بود و اکثر آنها وارد دوره تعمیرات اساسی شده بودند.علاوه بر این، کمبود جدی وسایل نقلیه حمل و نقل یخچال دار در بازار توزیع داخلی وجود دارد.در تجارت صادرات و واردات نیز کمبود یخچال و وسایل حمل و نقل مربوطه وجود دارد.

news-CBFI-img

مهمترین مشکل لینک خراب است.

در کشورهای خارجی حمل و نقل با زنجیره سرد بدون وقفه است.با این حال، در چین، زنجیره سرد غذایی دیر شروع شد، سرمایه گذاری کم است، کل صنعت تمرکز پایینی دارد و قدرت شرکت ضعیف است و دستیابی به کل زنجیره سرد را غیرممکن می کند.

حتی اکثر لجستیک های زنجیره سرد به حالت قطع زنجیره تعلق دارند.این نه تنها منجر به نرخ بالای فساد محصولات کشاورزی تازه و ناتوانی در ارائه خدمات کارآمد به بازار عظیم مواد غذایی می شود، بلکه خطرات ایمنی زیادی را برای شرکت های مواد غذایی و تمام بخش های جامعه به همراه دارد.در عین حال، برای شرکت ها، اگر مواد تشکیل دهنده مواد غذایی بخواهند قدرت چانه زنی خود را بهبود بخشند، باید اطمینان حاصل کنند که مواد غذایی طراوت و طعم خود را تا حد زیادی در طول فرآیند گردش حفظ می کنند، که به یک سیستم تضمین کل زنجیره سرد نیاز دارد.

زیرساخت های زنجیره سرد، فرمت ها و مدل های جدیدی از صنایع غذایی را ترویج می کند

در سال‌های اخیر، سیاست‌های ملی مطلوب به طور مستمر نشاط جدیدی را به توسعه صنعت تزریق کرده است و زیرساخت‌های زنجیره سرد بیش از پیش کامل‌تر شده است.بر اساس آمار ناقص، در سال 2019، بیش از 40 سیاست مربوط به محصولات کشاورزی کشاورزی و لجستیک زنجیره سرد توسط دولت در سطح دولت صادر شده است که شرایط کافی برای توسعه تجارت الکترونیکی محصولات کشاورزی تازه و خرده فروشی جدید را فراهم می کند. که تدارکات آنلاین و آفلاین را ادغام می کند.این مدل روز به روز رونق بیشتری پیدا می کند.

در 21 سپتامبر 2020، دفتر کل شورای دولتی به طور رسمی "نظرات مربوط به رهبری توسعه شتابان انواع جدید مصرف با اشکال جدید کسب و کار و مدل‌های جدید" را صادر کرد و پیشنهاد کرد که شتاب دو طرفه آنلاین و آفلاین یکپارچه را ترویج کند. مصرف، و تسریع در ترویج محصولات کشاورزی "تجارت الکترونیک تازه + تحویل درب خانه با زنجیره سرد" و سایر مدل های خدمات جدید.

می توان مشاهده کرد که نیازهای توسعه لجستیک زنجیره سرد چین به تدریج در حال بالغ شدن است.

میخانه زمان : 2022-02-10 15:37:32 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

تماس با شخص: Mr. Henry Lin

تلفن: 86-180 2621 9032

فکس: 86-20-39199299

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)