پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت درجه گرمایش و ابر خنک سازی دستگاه یخ چقدر است

گواهی
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
درجه گرمایش و ابر خنک سازی دستگاه یخ چقدر است
آخرین اخبار شرکت درجه گرمایش و ابر خنک سازی دستگاه یخ چقدر است

1. روند و اصل تغییر چرخه سیستم تبرید مانند دستگاه یخ

بعد از اینکه کمپرسور یخ ساز فرآیند فشرده سازی را به پایان رساند ، بخار مبرد با درجه حرارت بالا و فشار بالا به داخل کندانسور تخلیه می شود.گرمای کندانسور توسط هوای خارج جذب شده و با هوا مبادله می شود تا فرآیند "آزاد سازی گرما" ، یعنی آزاد شدن بخار فشار بالا در گرما ، انجام شود.بخار دمای بالا و فشار زیاد متراکم به تدریج به یک مایع فشار بالا متراکم می شود و در نتیجه فرآیند چگالش تکمیل می شود.

مبرد مایع با فشار زیاد که در انتهای کندانسور و در خشک کن فیلتر جمع شده پس از خشک شدن و فیلتر شدن توسط دستگاه خشک کن فیلتر در لوله مویرگی جریان می یابد و از طریق کانال کوچک لوله مویرگی عبور می کند تا هدف از پرکننده شدن را بدست آورد.بعد از اینکه مایع فشار قوی به تدریج از فشار و میزان جریان در لوله مویرگی کاسته می شود و وارد اواپراتور (قسمت خنک کننده در جعبه فریزر یخچال) می شود ، مبرد مایع فشار بالا به حالت مایع فشار پایین تبدیل می شود و بدین ترتیب تکمیل روند throttling.

مایع کم فشار پس از گاز دادن ، تبادل گرما را با گرمای داخل جعبه در اواپراتور انجام می دهد تا فرآیند "جذب گرما" کامل شود.وقتی مایع مبرد کم فشار در اواپراتور دچار تبادل گرما می شود ، جوش ایجاد می شود و هنگام جوشیدن بخار تشکیل می شود ، به طوری که مبرد مایع کم فشار به بخار کم فشار تبدیل می شود و روند تبخیر را به اتمام می رساند.

گاز مبرد تبخیر شده (در حال جوش) با درجه حرارت کم و فشار کم (بخار) توسط کمپرسور مکش و در کمپرسور فشرده می شود تا بخار کم فشار و دمای پایین را به بخار مبرد فشار بالا و دمای بالا تبدیل کند ، بنابراین فرآیند فشرده سازی تکمیل می شود.

فشرده سازی ، تراکم ، گاز و تبخیر چهار فرآیند اصلی برای تشکیل یک سیستم برودتی کامل است.این چرخه تکرار می شود تا به طور مداوم درجه حرارت را در سردخانه کاهش دهد و به هدف از یخچال برسد.این روند تغییر مبرد در سیستم برودتی در چرخه است.اصل

news-CBFI-img

2. "Supercooling" و "Superheating"

اصطلاحاً "فوق خنک کننده" عبارت است از عبور مایعات اشباع متراکم از طریق دستگاه خاصی (مانند خنک کننده فرعی) و روش (یا اندازه گیری) برای خنک کردن مجدد آن به گونه ای که دمای آن کمتر از دمای اشباع تحت فشار چگالشی باشد ، یعنی فوق خنک سازی نامیده می شود.دمای مایع قبل از خنک شدن را با دمای بعد از خنک شدن مقایسه کنید و تفاوت در "درجه خنک شدن" است.

خنک سازی فرعی به منظور کاهش گاز فلاش تولید شده در طی گاز مایع مبرد قبل از گاز دادن ، کاهش حجم خاص اشغال شده توسط گاز فلاش و افزایش ظرفیت تبرید واحد است.در عین حال ، باعث گرم شدن بیش از حد گاز برگشتی نیز می شود.محافظت از کمپرسور در برابر کار با ضربه خیس مزایای خاصی دارد.

 

در سیستم های برودتی دستگاه یخ بزرگتر ، به منظور کاهش دمای مایع مبرد ورودی به دریچه گاز ، کاهش گاز فلاش تولید شده در حین یا پس از گاز ، و به طور مناسب بازده تبرید را بهبود می بخشد ، طراحی فرآیند پس از ظرف مایع در ذخیره سازی است (سیستمی که از دریچه گاز برای گاز دادن استفاده می کند باید دارای مخزن مایع باشد) ، یک دستگاه ویژه برای فوق خنک سازی - یک ابرخنک کننده نصب شده است.نوع ساختار آن از نوع پوشش ، نوع اسپری و غیره است. اصل این است که از آب خنک کننده ای استفاده کنید که دمای آن بعد از چگالش از مایع اشباع شده کمتر باشد تا دوباره خنک شود (مانند آب چاه عمیق).به طور کلی ، درجه حرارت می تواند 3 تا 5 درجه نسبت به قبل از خنک شدن کاهش یابد (یعنی درجه خنک سازی 3 ~ 5 درجه است).همچنین برخی از سیستم های تبرید فلوئور کوچک مانند سردخانه کوچک وجود دارد.اگرچه زیر خنک کننده خاصی وجود ندارد ، اما لوله تامین مایعات و لوله هوای برگشت برای عایق بندی بهم پیچیده می شوند و از درجه حرارت پایین لوله هوای برگشتی برای کاهش دمای مایع در لوله منبع تامین مایعات استفاده می شود.بخشي از لوله تامين مايع و شير انبساط مستقيماً در انبار نصب شده تا از آن عبور كرده و پس از شارژ مجدد به هدف از سرد كردن برسد ، در نتيجه بازده تبريد را بهبود بخشد.در همان زمان ، دمای لوله هوای برگشتی گرم می شود تا از استنشاق بخار رطوبت بیش از حد کمپرسور و چکش مایع احتمالی جلوگیری کند.

 

سیستم فشار خون مویرگی.لوله مویرگی و لوله برگشت (لوله مکش) با هم ترکیب شده و با هم کار می کنند.برخی با هم جوش داده می شوند ، با آستین چسب داغ آستین دار می شوند ، از لوله برگشت عبور می کنند و به دور لوله برگشت پیچیده می شوند.بعضی از آنها لوله مویرگی یا لوله تامین مایعات را مستقیماً از درون جعبه عبور می دهند.لوله مویرگی با لوله هوای برگشتی تبادل حرارت می کند ، به این ترتیب مبرد مایع قبل از گاز دادن و بخار مبرد دمای پایین در خط لوله هوای برگشتی برای بدست آوردن زیر خنک سازی تبادل حرارت می کنند و خنک می شوند ، که می تواند کمپرسور ضربه مایع را که ممکن است در داخل روده باشد کاهش دهد. در خط لوله هوای برگشت.در عین حال ، می تواند به هدف خنک سازی مبرد مایع قبل از گاز دادن برسد.اگر خازن به عمد بزرگ شود ، همچنین می توان فضای خنک سازی و خنک شدن مجدد را ایجاد کرد.با این حال ، این در یک طراحی استاندارد انجام نمی شود.ملاحظه این است که حجم و وزن کلی را کاهش داده و هزینه های تولید را کاهش دهید.برای سیستم های گاز کوچک یا مویرگی کوچک ، هیچ کولر خنک کننده خاصی به آن اضافه نمی شود.

بخار که درجه حرارت آن تحت فشار خاصی بالاتر از درجه اشباع باشد بخار بیش از حد گرم نامیده می شود.دمای بخار در لوله اگزوز کمپرسور تبرید به طور کلی بالاتر از دمای اشباع است ، بنابراین متعلق به بخار بیش از حد گرم شده است که به آن "سوپرهت اگزوز" می گویند.

به دلیل طول و درجه عایق حرارتی لوله برگشت هوا (لوله مکش) بخار لوله به بیرون منتقل شده و گرم می شود.این پدیده "گرم شدن بیش از حد استنشاق" یا "گرم شدن بیش از حد لوله" نامیده می شود.این نوع گرمازدگی باعث افزایش دمای مکش کمپرسور و افزایش حجم خاص بخار مکش و در نتیجه کاهش ظرفیت تبرید در واحد حجم و کاهش ظرفیت تبرید کمپرسور می شود که این امر به ضرر تبرید است. چرخه"گرم شدن بیش از حد مضر".بنابراین لازم است که لوله مکش باید به خوبی عایق بندی شود و تا حد امکان طول لوله مکش کوتاه شود تا این گرم شدن بیش از حد مضر کاهش یابد.

در سیستم تبرید فلوئوری با استفاده از شیر انبساط ، از درجه سوپرهیت برای تنظیم درجه باز شدن شیر انبساط حرارتی استفاده می شود.این پدیده "گرم شدن بیش از حد مفید" نامیده می شود.به همین ترتیب ، ابر گرمایی که پس از گرم شدن مجدد توسط بخار فلوئور تولید می شود نیز یک ابر گرم مفید است.

اختلاف بین دمای اشباع قبل از گرم شدن بیش از حد و دمای اشباع بعد از گرم شدن را درجه گرمازدگی می نامند.

میخانه زمان : 2021-05-30 21:09:23 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

تماس با شخص: Mr. Henry Lin

تلفن: 86-180 2621 9032

فکس: 86-20-39199299

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)