aboutus
مشخصات QC

گوانگژو Icesource تبرید تجهیزات شرکت آموزشی ویبولیتین

CBFI گروه مدیریت کیفیت

بخش مدیریت کیفیت CBFI یک روش کنترل مهم برای پردازش کیفیت است. این دستگاه با پیشرفته ترین تجهیزات بازرسی مجهز است. دستگاه های کنترل حرفه ای می توانند اطلاعات مرجع دقیق را برای انتخاب مناسب ترین مواد و لوازم جانبی فراهم کنند که همچنین به طور موثر کیفیت قطعات را کنترل می کند. علاوه بر این، آن را نیز فراهم می کند اطلاعات دیجیتال برای مهندسان و کنترل کیفیت برای تعیین امکان برای قطعات یدکی پس از پردازش.

این پردازش کار کنترل کیفیت است.

تامین کننده کیفیت ثابت. بعد از خرید مواد خام، اگر آزمایش خوبی انجام شود، ما این مواد واجد شرایط را که به انبار می آیند ترتیب می دهیم.

هنگامی که ماشین به پایان رسیده و به آزمایش شرایط کار می رسد. هر کارگر مسئول تجهیزات خود خواهد بود. آنها تاریخ و نتایج آزمایش واقعی را ارائه می دهند. پس از اثبات تاریخ تست با استاندارد تحویل مطابقت دارد. سپس بخش مدیریت کیفیت CBFI به این تجهیزات اجازه می دهد که به بخش بسته بندی منتقل شوند و منتظر تمیز کردن و بسته بندی باشند.

قبل از تحویل، اداره کل مدیریت کیفیت CBFI باید تمام علامت و شرایط بسته را بررسی کند. در صورت اثبات این موافقت با صادرات نیازهای استاندارد و مشتری است. سپس آنها این امکان را می دهد که این تجهیزات به منطقه تولید محصولات نازک تبدیل شوند.

البته، گروه مدیریت کیفیت CBFI حق آزمایش نمونه برای هر مرحله تولید برای اطمینان از کیفیت محصول را دارند.

CBFI به معنی مزایای مشتری از Icesource است. ما از کیفیت محصول مراقبت خواهیم کرد.

گواهینامه ها
اطلاعات تماس