پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت استانداردهای نصب و ساخت اتاق سردخانه

گواهی
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
استانداردهای نصب و ساخت اتاق سردخانه
آخرین اخبار شرکت استانداردهای نصب و ساخت اتاق سردخانه

1. محیط ساخته شده

1) قبل از ساختن سردخانه ، از کاربر بخواهید کف فضای سردخانه را 200-250 میلی متر پایین بیاورد و یک صبح بخیر انجام دهد.

2) نگهداری از زهکشی کف زهکشی و لوله های تخلیه میعانات زیر هر سردخانه مورد نیاز است.در انبار فریزر تخلیه کف زهکشی وجود ندارد و لوله های تخلیه میعانات باید در خارج از سردخانه قرار بگیرند.

3) انبار دمای پایین نیاز به سیم کشی گرمایش از کف دارد و یکی برای یک بار استفاده آماده شده است.پس از قرار دادن سیم های گرمایشی بر روی زمین ، می توان از محافظ اولیه کف حدود 2 میلی متر برای لایه لایه عایق کف استفاده کرد.اگر کف سردخانه پایین ترین طبقه باشد ، از کف سردخانه نمی توان به عنوان سیم گرم کننده استفاده کرد.

news-CBFI-img

2. تخته عایق

2.1 مواد عایق

مواد عایق باید یک ماده هیئت مدیره عایق کامپوزیت با صفحه فولادی کف دار پلی اورتان یا صفحه فولاد ضد زنگ در هر دو طرف با ضخامت حداقل 100 میلی متر باشد.ماده عایق حرارتی ضد شعله و فاقد کلروفلوئورکربن است.افزودن مقدار مشخصی از مواد تقویت کننده برای بهبود عملکرد مجاز است ، اما نمی تواند عملکرد عایق حرارتی را کاهش دهد.

 

2.2 سایدینگ پانل عایق

(1) پانل های داخلی و خارجی صفحات فولادی رنگی هستند.

(2) لایه پوشش ورق فولادی رنگ باید غیر سمی ، بدون بو ، مقاوم در برابر خوردگی باشد و مطابق با استانداردهای بین المللی بهداشت مواد غذایی باشد.

 

2.3 عملکرد کلی هیئت مدیره عایق حرارتی

(1) سطح مشترک نصب تخته عایق حرارتی مجاز به داشتن مواد عایق حرارتی در معرض نیست و سطح اتصال نباید دارای نقص با محدب بیش از 1.5 میلی متر باشد.

(2) سطح تخته عایق حرارتی باید صاف و صاف نگه داشته شود و هیچگونه تاب خوردگی ، خراشیدگی ، برجستگی ، نقص ناهمواری وجود نداشته باشد.به

(3) انجام اقدامات تقویت در داخل صفحه عایق حرارتی برای بهبود مقاومت مکانیکی مجاز است ، اما کاهش اثر عایق حرارتی مجاز نیست.

(4) مواد اطراف تخته عایق حرارتی باید از همان ماده سخت با چگالی بالا به عنوان ماده عایق حرارت ساخته شده باشد و سایر مواد با هدایت حرارتی بالاتر مجاز نیستند.

(5) باید اقدامات لازم برای جلوگیری از پل های سرد در محل اتصال صفحه عایق بندی شده دیوار و زمین وجود داشته باشد.به

(6) درزهای بین پانلهای عایق حرارتی باید با چسب شیشه یا فرار شدن مواد غیر سمی ، بی بو ، غیر سمی و مطابقت با الزامات بهداشتی مواد غذایی و خواص آب بندی خوب مهر و موم شود.

(7) ساختار اتصال بین تخته های عایق حرارتی باید اطمینان حاصل کند که فشار بین درزها و اتصال درزها محکم است.

 

2.4 الزامات نصب تخته عایق حرارتی

محل اتصال بین برد کتابخانه و صفحه کتابخانه باید به خوبی مهر و موم شده باشد ، درز اتصال بین دو صفحه کتابخانه باید کمتر از 1.5 میلی متر باشد ، و ساختار باید محکم و قابل اعتماد باشد.پس از اتصال بدنه کتابخانه ، کلیه اتصالات تخته کتابخانه باید با درزگیر مداوم و یکنواخت پوشانده شود.در زیر ساختار مقطعی اتصالات مختلف شرح داده خواهد شد.

نمودار شماتیک اتصال تخته انبار هنگامی که دهانه سقف بیش از 4 متر باشد یا سقف اتاق سرد بارگیری شود ، سقف اتاق سرد باید بلند شود.موقعیت پیچ باید نقطه میانی صفحه کتابخانه را انتخاب کند.برای اینکه حتی الامکان نیروی صفحه کتابخانه ایجاد شود ، باید از فولاد یا قارچ زاویه ای آلیاژ آلومینیوم استفاده شود که در شکل نشان داده شده است.

 

2.5 مورد نیاز آب بندی اتصالات تخته عایق حرارتی بدنه کتابخانه

(1) باید اطمینان حاصل شود که مواد عایق حرارتی پانل دیواری در محل اتصال پانل دیوار و زمین در تماس نزدیک با مواد عایق حرارتی در کف ، با آب بندی قابل اعتماد و درمان ضد رطوبت است.

(2) اگر اتصالات تخته های عایق حرارتی مهر و موم شده و به روش کف در محل ترکیب شده اند ، ابتدا اطمینان حاصل کنید که مواد عایق حرارتی دو صفحه عایق حرارتی می توانند از نزدیک متصل شوند و سپس از یک نوار آب بندی برای چسباندن اتصال استفاده کنید سطح را به طور یکنواخت از بین ببرید تا شکاف ها از بین برود و اطمینان حاصل شود که مواد عایق بصورت محکم بسته شده اند.

(3) مواد مهر و موم شده در اتصالات تخته عایق حرارتی باید ضد پیری ، مقاوم در برابر خوردگی ، غیر سمی ، بدون بو باشند ، مواد مضر فرار نباشند ، نیازهای بهداشت مواد غذایی را برآورده کنند و عملکرد آب بندی خوبی داشته باشند.مواد مهر و موم شده در درز نباید جبران شود و یا از موقعیت خارج شود تا اطمینان حاصل شود که یک درز درز و یکدست است.

(4) اگر از نوار آب بندی برای آب بندی اتصال تخته عایق حرارتی استفاده شود ، اندازه اتصال نباید از 3 میلی متر بزرگتر باشد.

(5) صفحه عایق حرارتی که بدنه کتابخانه را تشکیل می دهد ، باید در امتداد ارتفاع آن ، بدون درزهای میانی افقی ، یکپارچه باشد.

(6) ضخامت لایه عایق کف سردخانه باید ≥ 100 میلی متر باشد.

(7) برای کاهش اثر "پل سرد" در ساختار نقطه آویز سقف بدنه کتابخانه باید اقداماتی انجام شود و سوراخهای نقاط آویزان باید مهر و موم شوند.

(8) رسانایی حرارتی ماده نقطه بالابر متصل به تابلوی کتابخانه باید کم باشد و سطح داخلی کتابخانه نیز باید با کلاهک از همان ماده پوشانده شود.

news-Cold Storage Room Installation and Construction Standards-CBFI-img

3. الزامات درب های سردخانه پیش ساخته

1) سردخانه مونتاژ شده به 3 نوع درب مجهز شده است: درب لولایی ، درب کشویی یک طرفه اتوماتیک و درب کشویی یک طرفه.

2) ضخامت ، لایه سطح و عملکرد عایق حرارتی درب سردخانه همانند تخته ذخیره سازی است و قاب درب و ساختار درب نباید دارای پل های سرد باشد.

3) وسایل گرمایش برقی یا گرمایش متوسط ​​باید در قاب درهای کلیه درهای سردخانه در دمای پایین تعبیه شوند تا از یخ زدگی نوارهای آب بندی درب جلوگیری شود.هنگامی که از گرمایش الکتریکی استفاده می شود ، وسایل حفاظت از حرارت برقی و اقدامات ایمنی باید ارائه شود.

4) درب یخچال و فریزرهای کوچک درب دستی است که تاب می خورد.سطح درب لازم است همان صفحه عایق حرارت باشد.دستگیره درب و ساختار درب نباید "پل های سرد" داشته باشد و دهانه درب بیش از 90 درجه است.

5) درب سردخانه مجهز به قفل درب است که دارای عملکرد باز کردن قفل ایمن است.

6) کلیه درهای انبار باید به صورت انعطاف پذیر و سبک باز و بسته شوند.سطح تماس آب بندی قاب درب و درب باید صاف و مسطح باشد و نباید هیچگونه تاب ، سوراخ یا پیچ پیچ وجود داشته باشد که به صورت کج شده یا در معرض قرار گرفته باشد تا باعث خراش و مالش شود.اطمینان حاصل کنید که نوار آب بندی می تواند به حاشیه قاب درب بچسبد.

 

4. لوازم جانبی کتابخانه

1) سردخانه در دمای پایین (دمای ذخیره سازی <-5 ° C = دستگاه ضد انجماد گرمایش الکتریکی و دستگاه کنترل خودکار دما باید زیر زمین مجهز شوند تا به طور موثر از یخ زدگی و تغییر شکل سطح پایین تخته ذخیره سازی جلوگیری کند.

2) روشنایی فلورسنت ضد رطوبت و ضد انفجار در انبار نصب شده است ، که می تواند تحت شرایط -25-به طور معمول کار کند.آباژور باید ضد رطوبت ، ضد خوردگی ، ضد اسید و قلیایی باشد.شدت نور در انبار باید نیاز کالاهای داخل و خارج و ذخیره سازی را برآورده کند و روشنایی زمین بیش از 200 لوکس است.

3) تمام دستگاه ها و تجهیزات موجود در سردخانه باید با ضد زنگ و ضد زنگ درمان شوند ، اما پوشش باید غیر سمی ، غیر آلوده ، بدون بو باشد ، تمیز کردن آسان ، تولید باکتری آسان نیست و باید با آن روبرو شود. الزامات بهداشتی مواد غذایی.

4) سوراخ های خط لوله باید مهر و موم شده ، ضد رطوبت و عایق حرارت باشند و سطح آن صاف باشد.

5) سردخانه در دمای پایین باید دارای یک دستگاه تعادل فشار باشد تا از اختلاف فشار بیش از حد و تغییر شکل بدن ذخیره شده ناشی از تغییر ناگهانی دما جلوگیری و از بین برود.

6) دستگاه های ضد برخورد باید در امتداد راهرو خارج از سردخانه نصب شوند.پرده های پلاستیکی شفاف با درجه حرارت پایین باید در درب انبار نصب شود.

7) نشانگر دما لازم است که در نزدیکی درب انبار نصب شود.

8) سردخانه باید دارای یک زهکشی کف زهکشی باشد تا هنگام تمیز شدن سردخانه فاضلاب تخلیه شود.

 

5. استانداردهای انتخاب مواد اصلی و لوازم جانبی

همه مواد باید با استانداردهای ملی مطابقت داشته باشند و دارای گواهی انطباق و گزارش آزمایش از دفتر نظارت فنی باشند.

میخانه زمان : 2021-05-30 21:10:03 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

تماس با شخص: Mr. Henry Lin

تلفن: 86-180 2621 9032

فکس: 86-20-39199299

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)