aboutus

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: CBFI
تعداد کارمندان: 101~300 people
فروش سالانه: $10 Million-US$50 Million
سال تاسیس: 2004
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
Product Range: Ice Machine & Cold Room
Location: Guangdong,China(Mainland)
BRANCH OFFICE: Philippines, Malaysia
دربارهی ما
-01-
معرفی

گوانگژو Icesource Co.، Ltd. (علامت تجاری CBFI)، پیشگام در صنعت تجهیزات یخچال و فریزر بزرگ، یخ ساز بزرگ و ارائه دهنده خدمات راه حل یخچال و نگهداری سرد، یک شرکت پیشرفته نوآورانه و کارآفرین است که ادغام شده است تحقیق، طراحی، تولید، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات یخ ساز خوراکی در مقیاس وسیع، تجهیزات یخ ساز صنعتی در مقیاس بزرگ، یخ ساز تجاری با کیفیت بالا، سیستم یخ ساز کامل و پروژه ذخیره سازی کوچک و بزرگ. محصولات اصلی عبارتند از انواع ماشین آلات یخ ساز (دستگاه خنک کننده مستقیم دستگاه خنک کننده، دستگاه یخ دستگاه بلوک، دستگاه یخ دستگاه لوله، یخ دستگاه مکعب یخ، دستگاه یخ یخچال، دستگاه یخ بشقاب، دستگاه یخ خالص و یخ ساز ی کامل اتوماتیک). محصولات به طور گسترده ای در صنایع غذایی، ماهیگیری، خرده فروشی، میوه ها و سبزیجات، محصولات آبزی، مواد شیمیایی، پزشکی، ساخت و ساز، مواد معدنی و دیگر زمینه ها برای خنک سازی، ذخیره سازی و نگهداری استفاده می شود.

-02-
تاریخ

2001.10

بنیانگذار یانگ هنگوبو و ژانگ شائوجی، آزمایشگاه تحقیقات تبرید ویستا را راه اندازی کرد و مفهوم حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست را ارائه کرد. این شرکت کارگر همراه با شرکت BUCO در آلمان و مبادله فنی، اولین پروژه حفاظت از محیط زیست و حفاظت از محیط زیست را در چین آغاز کرده است، این به این معنا است که توسعه تکنولوژی دستگاه بزرگ یخ بشقاب.

2002.2

آزمایشگاه تحقیقات تبرید ویستا مدل آزمایشی مبدل حرارتی نوع صفحه را از شرکت BUCO آلمان معرفی کرد.

2002.4

اولین ماشین آزمایشی دستگاه یخچال به پایان رسیده است. این آزمایش شروع به کار آزمایش انتقال حرارت مایع پرونده تخت روی تخت کرد.

2002.11

طبق داده های تجربی، شرکت مدل ماشین را اصلاح و اصلاح می کند، خنک کننده چند حلقه و گرما تک حلقه را برای جمع آوری تجربه ی یخ اتخاذ می کند. ما بدون نیاز به متوقف کردن دستگاه، 1000 بار بدون نیاز به آزمایش، آزمایش یخ را انجام دادیم.

2003.3

اولین ماشین 10 تن در روز ماشین HYH1 یخچال در چین به جهان می آید. به منظور حمایت از خانواده، دستگاه پس از همسر فونر یانگ هنگو با هانوی فنگ نامگذاری شد. در همان سال، این دستگاه به مرکز ملی بازرسی فنی برای آزمون عملکرد ارسال شد. با توجه به استاندارد ملی، تیت ماشین در هنگام تولید یخ یخ 1/55 کیلووات هزینه می کند. این انرژی را 45 درصد انرژی الکتریکی در مقایسه با دستگاه لعاب یخ را ذخیره کرد. شرکت در همان سال درخواست ثبت اختراع کرد و گواهینامه ثبت اختراع را در سال 2006 دریافت کرد. این مشخصه بلوغ تکنولوژی انتقال گرمای مایع فیلم تخت و تخت و چند حلقه و گرمای تک حلقه برای جمع آوری یخ.

2004.8

بنیانگذاران یانگ هنگوبو و ژانگ شازگی تاسیس شرکت الکترومکانیکی گوانگژو ویستاینستیزن، تولید و فروش ماشین آلات یخ را آغاز نمودند. محصولات اصلی یخچال یخ، ماشین یخچال و یخ ساز یخ بود. از طریق تحقیق جامع فن آوری انتقال حرارتی مایع حرارتی تخت و چند حلقه و حرارت تک حلقه برای جمع آوری تکنولوژی کاربرد یخ، شرکت تحقیقات آزمایشگاهی دستگاه یخ خوراکی بزرگ و واحد خنک کننده دمای پایین را آغاز کرد.

2005.6

آزمایش 3 هزار تن در روز ماشین آلات بزرگ سیب زمینی یخ ساز CV3000 موفقیت آمیز بود (همچنین اولین ماشین بزرگ یاب مکعب یخ در جهان) و این دستگاه به مرکز ملی بازرسی فنی برای آزمایش عملکرد ارسال شد. با توجه به استاندارد ملی، مصرف برق آن دستگاه 82 کیلو وات در تولید یون یون تن است، در حالی که دستگاه یخ خوراکی کوچک 160 کیلووات هزینه ی یخ 1/2 تن را صرفه جوئی می کند، آن را در هنگام تولید یخ یخ 1 تن ذخیره می کند. اولین دستگاه به شرکت معروف گوانگژو، گوانگژو هوانگ Zhenglong و چای گیاهی به فروش می رسد. از همان سال، خط تولید ماشین بزرگ یاب آشپزخانه یخ ساخته شد.

2006.4

آزمايش اولين واحد خنك كني با درجه حرارت بالا VDS10 در چين موفق بود، اين شركت موفق به گسترش مستقيم توليد و فنآوري خنك كننده چند حلقه و گرماي يك حلقه براي جمع آوري فنآوري يخ شد؛ همچنین آب خنک کننده درجه حرارت پایین 0.5 سانتی متر را فراهم می کند. از آنجا که شرکت هرگونه فرایند کار را به شدت کنترل می کند، اول به اصل کیفیت می پردازد، مطابق با مفهوم تحقیق و توسعه تکنولوژی حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست. شرکت سرمایه گذاری هنگ کنگ است که بسیار دقیق در استاندارد تجهیزات - هنگ کنگ Jiadun شرکت نان شرکت Yangzhou کارخانه تبدیل به اولین مشتری، این مشخص شده است مجموعه های آب خنک کننده با درجه حرارت پایین به انرژی جدید صرفه جویی در انرژی و زمان حفاظت از محیط زیست. در همان سال، این شرکت خط تولید بزرگ بلوک یخچال (یخچال فری فر)

2007.10

گوانگژو ویستا شرکت تبرید تجهیزات، LTD. شعبه پانوی تاسیس شد. در همان سال، این شرکت درخواست اختراع اختراع ماشین بزرگ یخ را داد و در اکتبر سال 2009 گواهینامه ثبت اختراع را دریافت کرد. این شرکت همچنین تحقیق و توسعه دستگاه لوله یخ بزرگ را آغاز کرد.

2008.2

این شرکت تامین کننده بازی های المپیک شد و ورزشکاران را از 24 میدان رقابت با یخ خوراکی تامین نمود.

2008.5

اولین ماشین ظرفشویی 5 تن در روز به طور موفقیت آمیز توسعه داده شد و برای آزمایش عملکرد به مرکز ملی بازرسی فنی (گوانگژو) فرستاده شد. با توجه به استاندارد ملی، مصرف برق آن دستگاه در صورت تولید 1 یون یخ، 81.3 کیلووات است.

2009

این شرکت تبدیل به بزرگترین تامین کننده یخچال و فریزر در سراسر هر استان در چین شده است، به عنوان شرکت ما نیاز به مشتریان که خرید محصولات باید QS منتقل، در همان زمان تصویب تجهیزات RO تجهیزات آب برای تامین آب و برای اطمینان از بهداشت یخ به منظور رعایت استاندارد بهداشت ملی. در عوض، زمین یخچال یخ را در چین توسعه می دهد.

2009

اولین ماشین ظرفشویی 20 تن در روز ساخته شده است. در همین حال، این شرکت انواع مختلف ماشین های ما را با قطر یخ 16، 22، 28 و 35 میلیمتر توسعه داد. این دستگاه سری لوله یخ غنی شده است. منبع حرارت ویژه فشار پایین برای تکنولوژی یخ زدگی به تدریج بالغ می شود و مانع از بازگشت مایع به کمپرسور می شود که باعث خنک شدن یخچال می شود که عملکرد موثر یخچال در طولانی مدت را تضمین می کند.

2010.3

به منظور منعکس کردن حرفه ای شرکت گوانگژو ویستا شرکت الکترومکانیکی، LTD، تغییر نام گوانگژو Icesource تبرید تجهیزات شرکت، LTD.Mewhile، شرکت Icesource (مالزی)، LTD تاسیس شد، پایه ای از شعبه خارج از کشور تاسیس، سیستم از فروش، اتصالات انبار، تشخیص کمپرسور و سرویس 360 درجه ای پس از فروش.

2010.5

این شرکت اگنایزر نمایشگاه جهانی شانگهای را با ماشین بزرگ ماشین آلات یخچال یخچال CV5000 ارائه می دهد.

2010.8

اولین ماشین یخچال غیر آب شور با موفقیت آزمایش شد و برای آزمایش عملکرد به مرکز ملی بازرسی فنی (گوانگژو) فرستاده شد. طبق استاندارد ملی، این دستگاه با تولید یون یون یونی 73.2 کیلووات هزینه می کند. این نوع ماشین می تواند یخ کیسه ای Edilbe را تولید کند.

2010.8

این شرکت آزمایشگاه تحقیقاتی در زمینه تبرید کارشناسی ارشد با دانشگاه جنوب چین را تاسیس کرد و این پایگاه آزمایش و پایه تمرین دانشجویان بزرگ تبرید دانشگاه جنوب چین بود.

2011.3

اولین دستگاه اتوماتیک یخ ساز کاملا اتوماتیک تصفیه کننده آلومینیومی با کارایی بالا را تصدیق کرد و به طور موفقیتآمیزی مورد آزمایش قرار گرفت و برای آزمایش عملکرد به مرکز ملی بازرسی فنی (گوانگژو) فرستاده شد. طبق استاندارد ملی، این دستگاه با تولید یک یون یخ، هزینه 65.7 کیلووات را تامین می کند. این نوع ماشین می تواند ییل بلوک Edilbe را تولید کند.

2012.8

جهان 100 تن در روز با وزن بلوک یخ 100 کیلوگرم خط تولید بزرگ دستگاه یخ فرعی که فرئون R507a را به عنوان مبرد به طور موفقیت آمیز در تواو، مالزی مورد آزمایش قرار گرفت. این فرآورده را در رقیق آمونیاک به عنوان مبرد مورد استفاده در دستگاه بلوک بزرگ اعمال می کند. این باعث می شود که محیط کارخانه یخ (سیستم آمونیاک در هنگام کار آمونیاک را از بین ببرد، بنابراین بسیاری از گازهای هیجان انگیز در منطقه کاری وجود خواهد داشت)، که به ذهن معجزه آسایی ما آسیب می رساند) و مانع از بروز آسیب در هنگام آمونیاک نشت

2013.4

جهان دوم 60 تن در روز با وزن یخ بلوک 50 کیلوگرم خط تولید بزرگ دستگاه یخ که فرئون R507a به عنوان مبرد را با موفقیت در تواو، مالزی مورد آزمایش قرار گرفت.

-03-
سرویس

CBFI به عنوان لوگو شرکت، آن را تحت تاثیر قرار مشتریان مزایای از Icesource.

ما سرویس را در موقعیت بسیار وارداتی قرار داده ایم و ما درک می کنیم که کسب و کار مشتری با توسعه CBFI نزدیک است.

خدمات پس از فروش

1، ما یکسال گارانتی رایگان برای محصول ما ارائه می دهیم. در طول زمان گارانتی، ما خدمات رایگان برای گسل های تجهیزات و آسیب هایی که به علت عوامل انسانی ایجاد نمی شود، ارائه می کنیم. ما پس از دریافت تلفن یا اطلاعیه کتبی، خدماتی را ارائه خواهیم داد. اما هزینه خدمات ناشی از استفاده نادرست توسط خود مشتریان تحت پوشش قرار خواهد گرفت.
2، فراتر از ضمانت، ما همچنین می توانیم قطعات یدکی و خدمات تعمیر و نگهداری با پرداخت می شود.
3، ما همچنین مکانیسم حل مسأله به موقع و موثر را داریم. هنگامی که خطا برای تجهیزات ما اتفاق می افتد، ما ظرف 48 ساعت پاسخ خواهیم داد و در 72 ساعت پس از دریافت اطلاع از استفاده، آن را در زمینه حل خواهیم کرد.
4 ما تکنسین ها را جهت هدایت نصب و راه اندازی در زمینه پس از ورود به سایت مشتری، ارسال می کنیم و در صورت نیاز به مشتری، برای اپراتورهای تجهیزات آموزش می دهد. تا سال 2016 ما تکنسین را به بیش از 50 کشور فرستادیم تا مشکل را برای مشتری نصب و حل کنیم.

خدمات مهندسی بین المللی
نصب و راه اندازی پروژه جدید و تعمیر و نگهداری خدمات
خانم امیلی یان 86-13660478497
ایمیل: emily@icemakerchina.com

خدمات مهندسی

شی برای خدمات پس از فروش: کیفیت و مشتری اول، به طور مداوم در زمان و جامع خدمات پس از فروش برای همه مشتریان ارائه.

-04-
تیم ما

این ساختار سازمان شرکت ما است

جلسه خلاصه سالانه: همه ما در جلسه به بررسی گذشته و نگاه به آینده است.

در نمایش شعبه نیجریه، یخ ما دلهای مشتریان را لمس کرد.

در نمایشگاه کانتون چین، این یک دنیای متعلق به ما است "ساخت دقت، خدمات خیرخواهانه" و کلمه ماست.

لبخند مشتری ما پاسخ رضایت بخش ترین ما است: ما همیشه به مفهوم "مردم گرا، خدمات گرا" پایبندیم.

ما محصول و گروه تحقیق و توسعه فعال داریم

ما در هر دوره ماهیگیری مهارت های حرفه ای را در هر دوره ماهانه نگه می داریم.

تیم فروش قدرتمند

این رویداد پاداش است

اطلاعات تماس