پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت هنگام نصب سردخانه مونتاژ شده به چه نکاتی باید توجه کرد؟

گواهی
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
هنگام نصب سردخانه مونتاژ شده به چه نکاتی باید توجه کرد؟

دراتاق سردخانهنصب و طراحی ساخت و ساز، مهمترین چیز این است که جوهره داشته باشید که بتوانید خودتان را در آن قرار دهیداتاق سردخانهذهن مالک، و در ابتدا اساسی ترین و مهم ترین کارها را انجام دهد تا بهتر بسازداتاق سردخانهکامل تربنابراین در هنگام نصب و ساخت مونتاژ چه باید کرداتاق سردخانه?امروز، من به شما معرفی مختصری از دانش در مورد نصب مونتاژ می کنماتاق سردخانه.

1. نصب و راه اندازی مونتاژاتاق سردخانهباید در مکانی پایدار و امن باشد تا از ایمنی بهتر اطمینان حاصل شوداتاق سردخانه.

2. محل مونتاژاتاق سردخانهباید بتواند جلوی نور خورشید و باران را بگیرد و در عین حال مکانی با تهویه مناسب باشد.

3. هنگام نصب مونتاژ شدهاتاق سردخانه، کف ازاتاق سردخانهبرای حفظ حرارت باید از بتن ساخته شود.کف بتنی باید صاف نگه داشته شود تا از ناهمواری یا کج شدن جلوگیری شود.

4. هنگام نصب مونتاژ شدهاتاق سردخانهدیوار پارتیشن برای تقویت و تثبیت آن باید از فولاد زاویه پارتیشن استفاده شود.

news-CBFI-img

5. پس از مونتاژاتاق سردخانهنصب شده است، اغلب در حین استفاده نیاز به تخلیه دارد.بنابراین در هنگام نصب زهکشی باید به جریان روان زهکشی نیز توجه شوداتاق سردخانهبرای جلوگیری از پایین در داخل و خارج از بالا به زهکشی تحت تاثیر قرار، و در نتیجه تجمع آب دراتاق سردخانه..

6. بعد از کلاتاق سردخانهبدنه مونتاژ شدهاتاق سردخانهنصب شده است، حتما بررسی کنید که آیا مفاصل هر تخته سفت هستند یا خیر.در صورت لزوم، داخل و خارج ازاتاق سردخانهتخته عایق باید با سیلیکا ژل پر شود تا ساخته شوداتاق سردخانهبهتر.دستیابی به اثر حفظ حرارت.هنگام نصب تخته عایق اسپلایس شده دراتاق سردخانه، به خمیر کامل نوار اسفنجی در سمت محدب توجه کنیداتاق سردخانهتخته عایق، و از برخورد با محل نوار اسفنجی خودداری کنید.

7. نصب و ساخت مونتاژاتاق سردخانهبه طور کلی برای نصب در یک خانه مدنی انتخاب می شود.اگر خانه مدنی وجود ندارد، باید در خارج از خانه با پوششی نصب شود که بتواند جلوی نور خورشید و باران را بگیرد تا از تابش مستقیم خورشید و باران در داخل خانه جلوگیری شود.اتاق سردخانه.

8. لوله های U شکل در حین نصب مونتاژ شده باید در محل های لازم روی لوله تخلیه نصب شوند.اتاق سردخانهبرای جلوگیری از خوردگی واحد؛در عین حال نصب لوله های U شکل می تواند از نفوذ حشرات جلوگیری کند.

پس از ساخت و نصب مونتاژاتاق سردخانه، پایه بتنی ازاتاق سردخانهممکن است قبل از خشک شدن متراکم شود، به خصوص در فصل بارندگی که رطوبت زیاد است، درزهای صفحه عایق متراکم می شوند.در این زمان،اتاق سردخانهباید تهویه و رطوبت زدایی شود.

کاربرد اتاق سرد

سردخانه کاربردهای وسیعی مانند نگهداری میوه، سبزیجات، ماهی، گوشت دارد.ثابت می کند که بهترین راه حل نگهداری مواد غذایی با زمان انجماد سریع و عملکرد نصب حرارتی عالی است.

میخانه زمان : 2022-03-11 15:01:19 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

تماس با شخص: Mr. Henry Lin

تلفن: 86-180 2621 9032

فکس: 86-20-39199299

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)