پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت تولیدکنندگان دستگاه های یخ می گویند چرا ساخت یخ کند است

گواهی
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
چین Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
تولیدکنندگان دستگاه های یخ می گویند چرا ساخت یخ کند است

تابستان فصل تقاضای واقعی برای مکعب های یخ است ، بنابراین هنگام انتخاب دستگاه های یخ ، مشتریان باید در نظر بگیرند: در یخ ماشین گرم تابستان که خریداری کرده اید ، مکعب یخ در طول دوره تجارت خوب کافی است ، و ساخت دستگاه یخ برای یک سال استفاده شده است مدت زمان طولانی است و معمولاً حفظ نمی شوداجتناب ناپذیر است که مکانیسم ساخت یخ کند باشد.سردبیر یخ سازی تجهیزات تبرید Bingquan علل و راه حل های یخ سازی را به آرامی تجزیه و تحلیل می کند.

 

سه دلیل ممکن برای کند یخ سازی وجود دارد: 1- قدرت دستگاه کم است (به طور مناسب زمان یخ سازی را افزایش دهید).2. مبرد ناکافی است و از بین رفته است (توسط بخش نگهداری شارژ می شود).3. یخچال و فریزر نشت می کند.یخ ناهموار است در بسیاری از موارد ، به دلیل خرابی زمان خنک سازی (اولویت یخ زدن در نزدیکی ورق خنک کننده) ایجاد می شود.برخی از دستگاه های یخ دارای مخازن ذخیره مایعات هستند که می توانند شرایط کار زمستان و تابستان را به طور فعال تنظیم کنند.اگر مخزن ذخیره مایع وجود نداشته باشد ، یخ را می توان در تابستان به طور معمول تهیه کرد ، اما در زمستان نه ، ممکن است مبرد بیش از حد باشد.فشار کم را اندازه گیری کنید ، اگر از R22 استفاده می کنید ، باید زیر 0.25MPA باشد ، اگر بالاتر از 0.3MPA باشد ، یخ زدن آن دشوار است.

news-CBFI-img

برخی از تولیدکنندگان دستگاه های یخ دارای مخازن ذخیره مایعات هستند که می توانند شرایط کار زمستان و تابستان را به طور فعال تنظیم کنند.اگر مخزن ذخیره مایع وجود نداشته باشد ، یخ را می توان در تابستان به طور معمول تهیه کرد ، اما در زمستان نه ، ممکن است مبرد بیش از حد باشد.فشار کم را اندازه گیری کنید ، اگر از R22 استفاده می کنید ، باید زیر 0.25MPA باشد ، اگر بالاتر از 0.3MPA باشد ، یخ زدن آن دشوار است.

 

دستگاه های یخ لازم است که مکعب های یخ را با مقدار زیادی ظرفیت خنک کننده در مدت زمان کوتاه ، یعنی مقدار زیادی ظرفیت خنک کننده به دست آمده در واحد زمان ، منجمد کنند.در دقیقه و ثانیه محاسبه می شود.یخچال ، یخچال و ... در واحد 24 ساعته محاسبه می شوند.اگر ظرفیت خنک کننده ناکافی باشد ، با افزایش زمان می توان آن را بدست آورد.

 

دستگاه یخ نوعی تجهیزات مکانیکی تبرید است که پس از خنک شدن آب توسط مبرد سیستم تبرید از طریق اواپراتور آب تولید می کند.سیستم تبرید انتخاب می شود و از حامل آب برای عبور یخ خاص پس از تجهیزات استفاده می شود.بسته به اصل اواپراتور و روش تولید ، شکل یخ های تولید شده نیز متفاوت است.مردم به طور کلی دستگاه یخ را به دستگاه یخ مکعبی ، دستگاه یخ پوسته ، دستگاه یخ صفحه ای ، دستگاه یخ لوله ای ، دستگاه یخ بلوکی و غیره تقسیم می کنند. صبر کنید.

میخانه زمان : 2021-06-27 19:41:20 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

تماس با شخص: Mr. Henry Lin

تلفن: 86-180 2621 9032

فکس: 86-20-39199299

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)